Digitální tisk Brno

Digitální tisk

Potřebujete si vaše vizitky či letáčky hned odnést? Výhodou digitálního tisku je jeho rychlost. Zakázky menšího rozsahu tiskneme na počkání, stačí jen dodat data. Tiskneme vše do formátu 450x320 mm a navíc můžeme nabídnout nestandardní velikost 297x1200 mm. Využijte kvalitu tisku našeho zařízení pro tisk vašich vizitek, dopisních papírů, letáků, plakátů, jídelních lístků, brožur, ceníků, svatebních oznámení, pozvánek, samolepek, etiket, formulářů atd. Ke všem tiskovinám nabízíme i laminaci, vazbu a další dokončující zpracování.


Grafická příprava

Návrh vizitky či jiné tiskoviny zhotovíme podle vašich představ. Jestliže nevíte, jak by vaše vizitka měla vypadat, rádi vám poradíme a zpracujeme grafický návrh.
• v rámci služeb vám zhotovíme i více návrhů, ze kterých si budete moci lépe vybrat

V případě razítek vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího typu strojku a v rámci služeb vám zhotovíme i více navrhů, ze kterých si budete moci lépe vybrat. Návrh razítka zpracujeme podle vašich představ. Přizpůsobíme se vašim individuálním požadavkům. Díky široké škály značky Trodat je z čeho vybírat. Strojky různých velikostí a tvarů, otisky jednobarevné i vícebarevné.

Používáte roky značku a nemůžete dohledat původní podklady? Máte k dispozici jen naskenovaný obrázek ve wordu? Nevadí. Rádi vám logo převedeme do křivek. Vektorizací vaše logo či značka získá zpět svůj původní šmrnc.

Pokud nejste zdatní písaři/písařky, využijte naší zkušenosti. Texty vám za standardní cenu přepíšeme, případně dle další domluvy upravíme.


Papíry a grafické papíry

Materiál, na který tiskneme si u nás můžete i koupit.
• kancelářský papír A4, 80 g/m2
• kvalitní papír Color Copy, který zaručuje mimořádně ostré výtisky a barvy, zejména při digitálním tisku. V nabídce máme více gramáží v různých formátech.
• Color Copy coated silk (natíraný mat) má povrchovou úpravu speciálně přizpůsobenou pro barevný laserový tisk, která dává papíru elegantní saténový kvalitní povrch. Tyto vlastnosti nejsou příjemné pouze vzhledově, ale i na dotyk.
• Color Copy coated glossy (natíraný lesk) má povrchovou úpravu speciálně přizpůsobenou pro barevný laserový tisk, s jedinečným lesklým efektem. Může být použit při digitálním barevném laserovém tisku k vytváření mimořádně ostrých výtisků s vysokou kvalitou na obou stranách papíru.

Grafické papíry - strukturální papíry
• ConquerorLaid (žebrovaný) je jedna z nejoblíbenějších povrchových úprav série Conqueror. Speciální ražba vodorovných a svislých linií připomíná ruční papír. V nabídce máme v přírodních odstínech - gramáž 220, 100 g/m2 a obálky DL 120g/m2.
• Plátno - ražba - Lien 270 g/m2 - SRA3 - bílá
• 100% recyklovaný papír. SH Recycling je oboustranný, nenatíraný. Jeho charakteristické zabarvení nejen vizuálně podtrhuje recyklovaný charakter, ale také upoutá pozornost
• Crush je ekologická řada barevných nenatíraných papírů. Při výrobě bylo použito až 15% vedlejších surovin, které nahrazují primární buničinu. Prvky každé použité suroviny jsou viditelné v každém materiálu a vytvářejí jeho charakteristický vzhled
• Remake je 100% recyklovatelný a kompostovatelný. Má úžasně měkký a sametový povrch. Na 40% materiálu je využito recyklované buničiny
• Barevné papíry, Polokartony - 160 g/m2, Barevné papíry - 80 g/m2, Mramorovaný papír - 200 a 90 g/m2

Metalické
• Jade / Astrosilver je papír s jednostranným perleťovým nátěrem - gramáž 220 g/m2 - v nabídce máme více druhů vzorů
• Curious Metallics jsou luxusní metalické papíry barvené ve hmotě. Ideální pro pozvánky, svatební oznámení, dárkové certifikáty apod. - gramáž 250 a 120 g/m2


Samolepky RAYFILM

U nás si můžete etiketu navrhnout, natisknout nebo zakoupit pro vlastní tisk a to i jeden list. Etikety jsou vyráběny z pečlivě vybraných samolepicích materiálů v široké nabídce rozměrů a tvarů. Přesto se může stát, že požadujete úplně jiný rozměr, balení, tvar či materiál. I to není problém díky digitálnímu výseku.


Vlastní data

Co by jste měly vědět dřív než začnete tvořit soubory určené pro tisk. Soubory vytvořené v MS Office (Word, Excel, Powerpoint) lze využít jen jako zdroj textu. Nelze je pro některé jejich vlastnosti (např. automatické nahrazování fontů) použít k výrobě.

Použitelné formáty vektorových souborů.
• CorelDRAW - přípona CDR, texty u tohoto formátů musejí být převedeny do křivek
• Adobe Illustrator - přípona EPS
• Portable document format - přípona PDF (*.PDF vyexportovaný z MS Office není korektní podklad pro tisk)
• Windows metafile - přípona WMF


Použitelné formáty obrazových souborů - TIF, BMP nebo JPG. Pro bitmapové soubory je nutné minimální rozlišení 300 dpi v měřítku 1:1. Soubory stažené z internetu (zejména loga) nelze obvykle pro jejich nízké rozlišení použít.


Tisk na spad (spadávka)
Pokud bude tisk až do kraje, je třeba, aby celkový rozměr grafiky byl z každé strany cca o 2 mm větší, než výsledný formát tisku. Soubory lze zaslat e-mailem spolu s informacemi o zakázce a náhledem v JPG. Pro zaslání větších souborů než 10 MB, použijte např. Úschovnu (www.uschovna.cz). Chcete-li data přinést osobně, můžete tak učinit na USB flash disku, CD-R, CD-RW, DVD-RWC. Přineste též kontrolní výtisk případně vzorek pro kontrolu barev. Soubory na přepisovatelných médiích vždy zálohujte.

Výroba kalendářů
Výroba vizitek
Tisk pozvánek
Kopírovací centrum
Grafické papíry