Knihařské práce

  • Domů
  • -
  • Knihařské práce

Laminování

Potřebujete trvanlivější tiskoviny? Zalaminujeme Vám je. Od vizitek až po velikost A3. Stačí si jen vybrat z klasického lesklého lamina nebo zvolit méně tradiční matné. A Vaše dokumenty vydrží o mnoho déle a nemusí se bát vody.


Bigování a perforování

Papír lze pro snadnější ohýbání bigovat neboli rýhovat. Vaše pozvánka bude vypadat výrazně lépe, když si ji necháte naohýbat u nás. Ohýbání “přes pravítko” se vám u silnějšího papíru málokdy podaří a vaše vynaložené peníze za tisk se tak znehodnotí.

Perforování umožňuje odtržení části listu papíru.


Adjustace

Vaše tisky jsou po aplikaci na desku připraveny pro pověšení nebo přímé nalepení na zeď. Využít lze i papírový stojánek, který vám umožní reklamu umístit například do vašich prodejních polic. Adjustační deska je tvořena bílou 5 mm PS pěnou opatřenou na obou stranách plastem potahovaným papírem. Má velmi nízkou hmotnost. Jedna strana desky je natřena silným lepidlem překrytým silikonizovaným papírovým podkladem. Jen pro vnitřní použití.


Kroužková vazba

Kroužkovou vazbu dokumentů plastovým hřbetem lze aplikovat pro svázání až 450 listů běžného papíru (80 g/m2). Výhoda kroužkové vazby je možnost pozdějšího vkládání, či výměny listů a lze dodat závěsný systém do pořadačů.


Drátěná vazba

Má lepší design než vazba plastová, je proto vhodná pro vazbu prezentací, uměleckých katalogů, jídelních a nápojových lístků. Lze dodat "háček" na zavěšení (využití např. do nástěnných kalendářů). Drátěná vazba neumožňuje běžné vkládání nebo výměnu listů.


Thermovazba

Svázání do speciální slohy pomocí rozehřátého lepidla. Standardně nabízíme bílé slohy s průhlednou přední stranou, tato vazba neumožňuje vkládání nebo výměnu listů.


Vazba násuvnou lištou

Sešité listy se vkládají do plastové lišty. Na přední stranu lze vložit průhledný list. Zadní strana je vyztužená kartonem dle aktuální nabídky.

Laminování Brno IBC
Vazba a lepení
Knihařské práce Brno